Lingoes

Lingoes 2.9

Zdarma
Translates words and phrases into various languages
Ke stažení
Hodnocení
4.3  (153 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
2.9.2 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Find out the meaning of words or translate entire phrases or texts into English, Russian, Japanese, Chinese, German, French, Spanish, Russian and approximately 80 other languages.
Lingoes je slovník a multi-jazykové překlady software poskytuje výsledky ve více než 80 jazyků. Nabízí plný text překlad, zachytit slovo na obrazovce, přeložit vybraný text a vyslovovat text a bohaté volné slovníky jako nová gerenation slovník a překlad software.
Lingoes nabízí uživatelům instantest způsob, jak se podívat do slovníků a překlad mezi angličtinou, francouzština, němčina, španělština, italština, ruština, Čínština, Japonština, korejština, švédské, Thajské, turecké, Vietnamské, řecké, polské, arabské, hebrejské a více než 80 jazyků.
S tvůrčí kurzoru překladatel, Lingoes automaticky rozpozná slovo a jeho definice, jakmile přesuňte kurzor a přejděte na libovolný text, a poté stiskněte klávesovou zkratku. To nebude rušit vaše současná práce.
Lingoes vlastní plné funkce současné populární komerční software, a kreativně rozvíjet cross language design a otevřené slovníky řízení. Spousta slovníků a tezaurů jsou uvedeny ke stažení zdarma. Lingoes je nejlepším nástrojem pro učení všechny druhy jazyků.
Informace aktualizovány:

Ke stažení pro Mac