Lingoes

Lingoes 2.9

Zdarma
Translates words and phrases into various languages
Hodnocení
4.3  (155 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
2.9.2 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Lingoes Project
Find out the meaning of words or translate entire phrases or texts into English, Russian, Japanese, Chinese, German, French, Spanish, Russian and approximately 80 other languages.
Lingoes je slovník a multi-jazykové překlady software poskytuje výsledky ve více než 80 jazyků. Nabízí plný text překlad, zachytit slovo na obrazovce, přeložit vybraný text a vyslovovat text a bohaté volné slovníky jako nová gerenation slovník a překlad software.
Lingoes nabízí uživatelům instantest způsob, jak se podívat do slovníků a překlad mezi angličtinou, francouzština, němčina, španělština, italština, ruština, Čínština, Japonština, korejština, švédské, Thajské, turecké, Vietnamské, řecké, polské, arabské, hebrejské a více než 80 jazyků.
S tvůrčí kurzoru překladatel, Lingoes automaticky rozpozná slovo a jeho definice, jakmile přesuňte kurzor a přejděte na libovolný text, a poté stiskněte klávesovou zkratku. To nebude rušit vaše současná práce.
Lingoes vlastní plné funkce současné populární komerční software, a kreativně rozvíjet cross language design a otevřené slovníky řízení. Spousta slovníků a tezaurů jsou uvedeny ke stažení zdarma. Lingoes je nejlepším nástrojem pro učení všechny druhy jazyků.
Informace aktualizovány: