Lingoes

Lingoes 2.9

رایگان
Translates words and phrases into various languages
امتیازدهی کاربر
4.3  (155 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
2.9.2 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Lingoes Project
Find out the meaning of words or translate entire phrases or texts into English, Russian, Japanese, Chinese, German, French, Spanish, Russian and approximately 80 other languages.
Lingoes یک فرهنگ لغت و ترجمه چند زبان نرم افزار ارائه نتایج در بیش از 80 زبان. آن را ارائه می دهد متن کامل ترجمه تصرف کلمه بر روی صفحه نمایش ترجمه متن انتخاب شده و تلفظ متن و فراوان رایگان لغت نامه ها به عنوان یک جدید gerenation دیکشنری و ترجمه نرم افزار.
Lingoes ارائه می دهد کاربران instantest راه برای نگاه کردن به فرهنگ های لغت و ترجمه میان زبان انگلیسی, فرانسه, آلمانی, اسپانیایی, ایتالیایی, روسی, چینی, ژاپنی, کره ای, سوئدی, تایلندی, ترکی, ویتنامی, یونانی, لهستانی, عربی, زبان عبری و بیشتر بیش از 80 زبان.
با خلاق مکان نما مترجم Lingoes به طور خودکار به رسمیت می شناسد کلمه و تعریف آن را به عنوان به زودی به عنوان شما حرکت مکان نما و نقطه به هر متن و سپس فشار دادن کلید فوری. آن را نمی خواهد مزاحم کار فعلی خود را.
Lingoes دارای ویژگی های کامل از زمان محبوب نرم افزار تجاری و خلاقانه توسعه متقابل زبان طراحی و باز کردن لغتنامه ها مدیریت. یک مقدار زیادی از فرهنگ و thesauruses ذکر شده به صورت رایگان دانلود. Lingoes بهترین ابزار برای یادگیری انواع زبان ها.
اطلاعات به روز شده در: