Lingoes

Lingoes 2.9

Ücretsiz
Translates words and phrases into various languages
Kullanıcı puanı
4.3  (161 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
2.9.2 (Tüm)
Geliştirici:
Lingoes Project

Find out the meaning of words or translate entire phrases or texts into English, Russian, Japanese, Chinese, German, French, Spanish, Russian and approximately 80 other languages.

Lingoes 80 dilde sonuçlar veren sözlük ve bir çoklu dil çeviri yazılımı. Ekranda tam metin çeviri, yakalamak kelimesini, yeni gerenation bir sözlük ve çeviri yazılımı olarak metin ve telaffuz metin, ve bol tercüme seçili tercüme hizmeti sunmaktadır.
Lingoes bulunmaktadır kullanıcıları İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece, İsveççe, Tayca, Vietnamca, Yunanca, Lehçe, Arapça, İbranice ve 80 daha fazla dil arasında sözlükler ve çeviri aramak için instantest yolu.
Yaratıcı imleç çevirmen, Lingoes otomatik olarak herhangi bir metin, daha sonra basın kısayol tuşu imleç ve noktasını taşımak gibi bir kelime ve tanımı tanır. Şu anki işinizi rahatsız etmezdi.
Lingoes güncel popüler ticari yazılım tam özellikleri, sahibi ve yaratıcı çapraz dil tasarımı ve açık bir sözlük yönetimi geliştirmek. Sözlükler ve eşanlamlıları da bir sürü ücretsiz indirmek için listelenmiştir. Lingoes dilde her türlü öğrenme için en iyi araçtır.
Bilgi güncellenme tarihi: