Lingoes

Lingoes

Darmowy
Lingoes prosty i intuicyjny słownik i tekst tłumaczenia oprogramowania,
Ocena
4.3  (151 głosy)
Twój głos
Wynik
3.8
Ten program otrzymał 13 nagrody
POBIERANIE Darmowy  
Lingoes słownik i tłumaczenia na kilka języków oprogramowanie wyniki w 80 językach. Oferuje ona pełne tłumaczenie tekstu, przechwytywanie słowa na ekranie, tłumaczenie zaznaczonego tekstu i odczytywania tekstu i bezpłatne słowniki obfite jak nowy gerenation dostępnego oprogramowania do tłumaczenia.
Lingoes oferuje użytkownikom instantest sposób wyszukiwania słowniki i tłumaczenia między językiem angielskim, francuskim, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, Japoński, koreański, szwedzki, Tajski, turecki, wietnamski, grecki, polski, arabski, hebrajski i jeszcze bardziej 80 językach.
Z kreatywnym tłumacz kursor, Lingoes automatycznie rozpoznaje słowa i jego definicji, jak tylko przesuń kursor i wskazywać na dowolny tekst, naciśnij klawisz. To nie będzie zakłócać bieżącej pracy.
Lingoes ma pełny zestaw funkcji współczesnych popularnych programów komercyjnych i twórczo rozwijać język projektowania i sterowania otwórz słowniki. Wiele słowników i tezaurusów do pobrania za darmo. Lingoes jest najlepszym narzędziem do nauki wszelkiego rodzaju języków.
Aktualizacja informacji:

Pobierz dla Mac