Lingoes

Lingoes

Darmowy
Translates words and phrases into various languages
Ocena
4.3  (151 głosy)
Twój głos
Wynik
3.8
Ten program otrzymał 13 nagrody
POBIERANIE Darmowy  
Find out the meaning of words or translate entire phrases or texts into English, Russian, Japanese, Chinese, German, French, Spanish, Russian and approximately 80 other languages.
Lingoes słownik i tłumaczenia na kilka języków oprogramowanie wyniki w 80 językach. Oferuje ona pełne tłumaczenie tekstu, przechwytywanie słowa na ekranie, tłumaczenie zaznaczonego tekstu i odczytywania tekstu i bezpłatne słowniki obfite jak nowy gerenation dostępnego oprogramowania do tłumaczenia.
Lingoes oferuje użytkownikom instantest sposób wyszukiwania słowniki i tłumaczenia między językiem angielskim, francuskim, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, Japoński, koreański, szwedzki, Tajski, turecki, wietnamski, grecki, polski, arabski, hebrajski i jeszcze bardziej 80 językach.
Z kreatywnym tłumacz kursor, Lingoes automatycznie rozpoznaje słowa i jego definicji, jak tylko przesuń kursor i wskazywać na dowolny tekst, naciśnij klawisz. To nie będzie zakłócać bieżącej pracy.
Lingoes ma pełny zestaw funkcji współczesnych popularnych programów komercyjnych i twórczo rozwijać język projektowania i sterowania otwórz słowniki. Wiele słowników i tezaurusów do pobrania za darmo. Lingoes jest najlepszym narzędziem do nauki wszelkiego rodzaju języków.
Aktualizacja informacji:

Pobierz dla Mac